Oleme kohal

Kalender

<<  Aprill 2021  >>
 E  T  K  N  R  L  P 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

FIA News

Ärge tehke nii

Polt treis velj...

Lõpuks on ilmunud EAL/ringrada lehele ka 2.-3.05 toimuva EMV etapi juhend, millel EAL registreerimisnumber küljes (41/RR) . See dokument tekkis sinnna täna (24.04) kl10 ja kl13 vahel. Seega on litsentsiga sõitjatel võimalik seal startida ilma litsentsikaotamise hirmu tundmata.

See eelmine reg.numbriga dokument (80/R), mis mõne nõudja postkasti potsatas, oli puhas fiktsioon... Sellist numbrit ei ole EAL sel hooajal väljastanud!

Kahjuks on ka uus dokument ikka vaid inglise keeles, kuigi mulle eile lubati päris kõrgel tasemel, et juba õhtuks on võistluse juhend ka eestikeelsena EAL lehel avaldatud.

Hetke seis on seda kummalisem, et lisaks numbrile ilmumisele/muutumisele on muutunud ka dokumendi sisu. Seda siis võrreldes juba varem batcc.eu lehel avaldatud variandiga või variandiga „80/R“. Ja – üllatus-üllatus! – batcc.eu lehel ilutseb muidugi varasem versioon...

Sarja juhenditega määratud 30päevast või 3 nädalast on sujuvalt järele jäänud vaid 7 päeva ehk 1 nädal. Iga vähegi seotud osapool näitab kellegi teise peale – tema tegi!

Üleeile saadetud päringule EMV juhendist kinni pidamise kohta sain vastuseks „... Olen igati nõus, et antud olukord ei ole kuidagi mõistuspärane ning igas muus olukorras oleks läbirääkimised korraldajatega ammu lõpetatud, kuid täna peame pigem olema vastutulelikud. Isegi, kui see tähendab üldjuhendiga vastuollu minemist…” Samas neid erinevate juhendite punkte on väga palju, millega hetkel vastuollu on mindud.

Ma ei tea, kas selline võimalus valikuliselt juhendeid järgida ka võistlejatele laieneb? Kes julgeb, võiks ju proovida!

Igatahes on kõigil soovijatel võimalik soodushinnaga registreeruda kõrvalklassidesse („support classes“) http://batcc.eu/season/events/support-classes-and-guest-drivers/parnu-0203-may/ kuni kolmapäeva (29.04) lõunani.

 

Võib muidugi veel juhtuda, et kui registreerujaid liiga väheks jääb, võistlust ikkagi ei toimu...

Igaüks saab oma järeldused ise teha!

 

Ausa spordi nimel,

MTÜ Võidusõiduabi

 

 

PS: Ilusa foto autor Tõnu Ahas.

* pealkiri on laenatud raamatult, mis kirjeldab tänapäeva Venemaa elu

Sõbrad

Facebook